KIRKKONUMMI, Kirkkonummen Lastenliiton syyskokoukseen ilmoittautuminen 2022
Kaikki jäsenet ovat tervetulleita Kirkkonummen Lastenliiton syyskokoukseen 30.11.2022 kello 18.30

Kirkkonummen Lastenliitto ry:n sääntömääräinen syyskokous järjestetään keskiviikkona 30.11.2022 kello 18.30
Kokouksessa käsitellään sääntömääräiset asiat. Jäsenet ovat tervetulleita! Syyskokouksessa äänivaltaisia ovat viisitoista vuotta täyttäneet varsinaiset jäsenet, joiden jäsenmaksu vuodelta 2022 on maksettu. Vuosikokous voi myöntää läsnäolo- ja puheoikeuden myös henkilöille, jotka eivät ole jäseniä. Syyskokoukseen osallistujia pyydetään ilmoittautumaan mukaan ilmoittautumislomakkeella 28.11.2022 mennessä.
Kokous pidetään Uudenmaan Lastenliiton toimistolla: Kauppamiehentie 6, 02100 Espoo
Tervetuloa!
Tutustu ennen ilmoittautumista ilmoittautumis- ja peruutussääntöihimme, maksu- ja toimitusehtoihimme sekä tietosuojaselosteisiimme. Kiitos!
Terms and conditions for registration and cancellation can be found in English on this page, information about processing of personal data on this page and payment terms and conditions on this page. Scroll down the pages to find English versions.